| Merisorr a întrebat:

M-am decis de ceva vreme sa imi cumpar Sims 3 University Life de pe emag.ro cu 140 de lei. Cand deschid videoclipul de la site ( pentru a vedea cum arata jocul ) scrie ca imi trebuie si Sims 3 ca sa joc. Deci sa inteleg ca nu e de ajuns sa imi cumpar jocul cu universitatea, ci trebuie sa mai cumpar prima data Sims 3 simplu? Help please!

Răspuns Câştigător
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

University Life e un add-on pentru Sims 3, nu poti sa-l joci fara sa cumperi Sims 3, cel simplu, ala e baza. Fara ala nu poti sa joci University Life.Sims 3 e pe mediagalaxy.ro si costa in jur de 130 de lei, cred ca in pret este inclus si transportul, nu stiu sigur.