| coMpLeT a întrebat:

M-am gandit sa ma apuc de Metin2Earth dar inainte vreau sa stiu cum e. Care sunt ratele? Cum se creste? Cat de bine sa fac banii? Cum fac rost de otel? Cum fac rost de posedata? Cum fac rost de cal militar? Am vazut pe youtube unele clipuri si erau unii calre pe lei albi cum e si pe ro si as vrea sa stiu cum pot face rost de leu. As vrea sa imi raspundeti la intrebarile de mai sus eventual sa imi mai dati si alte detalii despre server, daca se merita sa ma apuc de el sau nu etc.
ps: Era sa uit o intrebare importanta, careeste nivelul maxim?

2 răspunsuri:
| XpLoD_6585 a răspuns:

Primesti cal militar de la lvl 1, lvl maxim e 127 mi se pare, dar cum nu ai harta unde sa cresti asa mare cred ca cel mai mare player are undeva la lvl 110. Ratele: sansa drop 100%, sansa drop yang 200%, rata experiente 400%. Faci usor yang in DT si in V2, cresti destul de repede, otel cade in Red forest. Am cont pe Earth pe sv2 (Norvus). Daca mai ai nelamuriri imi dai pm si poate ne vedem in joc.

| coMpLeT explică:

Tocmai ce am descarcat Metinul si apoi am incercat sa imif a ccont si nu merge. Cand dau trimite e-mail imi da o eroare si acum nu am contsad. Oricum, mai astept detalii despre server, cam cat costa un otel? Si posedata o fac din otel+9?