| albastrica009 a întrebat:

M-am plictisit si nu stiu ce jocuri sa ma mai joc pe p.c! Dati-mi si mie o idee care stie mai bine! MS mult

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Imi dai funda? sau macar lasa-mi id-ul tau de mess sau skype big grin

4 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Max payne 1, 2, 3 (cel mai tare shooter dupa parerea mea), halo:combat evolved sau halo:custom edition (multiplayer), halo:reach, hunting unlimited 2012, fifa, GTA (grand theft auto) san andreas, gta 4, counter strike, big mutha truckers, nfs (NEED FOR SPEED), area51, minecraft, league of legends. Sau jocuri amuzante: KART 2, happy wheels, plants vs zombies... Iar jocuri de groaza: SHADE the wrath of angels, left 4 dead 2, doom 3, slenderman...happy, sper sa iti placa big grin

| albastrica009 explică:

Ok o sa incerc cateva. Ms mult frate.

| albastrica009 explică (pentru bogdan2091):

Am sa incerc cateva. mersi mult frate. ceau

| albastrica009 explică (pentru bogdan2091):

Iustina_202@yahoo.com