| INtrebatorul_3938 a întrebat:

M-am pus in turnul duelistilor la un fort iar a doua zi cand m-am uitat era cineva peste mine, spre mirarea mea el era primul si eu al doilea cu toate ca eu ma pusesem primul(jucatorul era recrut la fel ca si mine si nu apartinea orasului ce detinea fortul), stie cineva ce anume a cauzat problema?

Răspuns Câştigător
| albrosie a răspuns:

Jucatori care ai sunt online iau locul jucatorilor ofline

4 răspunsuri:
| albrosie a răspuns:

Simie mi s-a intamplat asta de cateva ori si un prieten mi-a zis ceia ce ti-am zis si eu

| puncte a răspuns:

Nu stiu

| Ionut_Constantin_1990 a răspuns:

A primit grad mai mare decat tine, poate tu erai soldat si el capitan sau poate erai rezervist si el soldat happy
Si iata ca dupa ~1 an misterul a fost elucidat laughing

| INtrebatorul_3938 explică:

Pai eu am fost online si el offline