| mihai1999r a întrebat:

Ma ajutati si me mine va rog cu un hack pentru metin2 ro?
va rog!

2 răspunsuri:
| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Nu e bine sa joci cu hack. parerea mea daca joci cu hack ce farmec mai are jocu? si asa n-o sa-l inveti niciodata mai bine muncesti si faci iteme de cat cu hack

| kick971 a răspuns:

Nu stiu hack-uri da stiu o metoda buna ca sa faci rost de md(monede dragon) gratis uite aici https://fb.bonusbox.me/appcenter?invitation=1118649& src=link_invitation te inreg pe siteul asta si strange cat mai multe puncte si cand ai destule du-te la voucher si ia un voucher de la amazon si baga la md codu vezi ca trebuie sa inviti prieteni ca sa faci puncte invita cati mai multi nu trebuie sa platesti neaparat sau sa cumperi de acolo de la mag alea doar da linkul la mai multi prieteni si pune-i sa se inregwinkingsi vei face bani si mdwinking