| ovidiunoghi a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un cont de Nokia plssss Nume+Parola plssss dau funda daca e bun contul pls daca vreti datimil si prin mesaj pls nu merge magazinu fata un cont plsssss dau funda big grin!

1 răspuns:
| ClayCKilla005 a răspuns:

Nokia a oferit toate drepturile asupra produselor existente companiei Microsoft. Daca detii un telefon Nokia cu sistemul de operare S40, magazinul de aplicatii este Opera Mobile Store. Nu este necesar un cont.