| Jal33t1 a întrebat:

Ma baieti am o problema cand sa descarc metin2lunaris merge da cand il deschid buff am toate serverele inchise.Nu stiu ce versiune am descarcat si nu stiu de ce nu ma lasa sa-l descarchappy. Daca imi dati niste detalii va voi da funda

1 răspuns:
| тяυ a răspuns:

Pai ai probleme cu netu' daca nu merge serverele, sau nu sunt online, chiar nu stiu nu m-am mai jucat acest joc [ dupa parerea mea penibil], incearca sa cauti pe net ultima versiune sau ai ceva la net. Decat sa iti irosesti timpu' cu jocu ala mai bine joaca lol[league of legend] grafici mai bune in lol, campioni etc.