| MiSaeng a întrebat:

Ma fratilor, am si eu o intrebare : ce va place la jocul ala Metin2 am vazut ca de cand a aparut comunitatea de Metin2 pentru fiecare tara au acumulat un numar mare de jucatori, eu unul nu sufar acel joc spuneti-mi si mie ce va place la el. Are 6skilluri si cea mai buna arma de pe el e mai proasta de cat arma de lvl 24 de pe : ROHAN / SILKROAD / CABAL / AIKA / si multe altele.
In al 2-lea rand ar fi caracterele am observat ca 90% din playerii de pe acest joc isi fac Warrior( Razboinic).
Si nu mai inteleg un lucru. de ce la lvl 70+ unii inca au arma de lvl 30...
+ ca grafica eu zic, ca nu e cine stie ce si tot scriptul in general nu exista nici o armura speciala doar la lvl 90 cand se evolueaza o sa va dau exemplele de armuri ca la cel cu armele.
Silkroad - Armuri Simple - Armura/Arma Seal of Star - Seal of Moon - Seal of Star - Seal of Nova
R.O.H.A.N - Normal - Rare - Unique - Accident - Event Armor
Cabal - Armura Simpla / Cu Slot / Cu 2 sloturi / Cu SSA ( ceva care te ajuta la atac)
Deci spuneti-mi si mie ce va place la acest joc ...sa nu mor prost.

1 răspuns:
| KostyCool a răspuns:

Nici eu nu-s tiu ce ii tenteaza pe acesti oameni cu Metin2, Cabal, 4Story.Nu inteleg de ce sunt asa dependenti de metin2.Sunt mai dependenti de metin2 decat drogurile sau tigarile si toate porcarile din lumea asta.Chiar nu ii inteleg.