| Coral7 a întrebat:

Ma invata si pe mine cineva, va rog, sa pun jocuri pe psp. eu nu am jocuri in calc si trebuie sa le i-au da nu stiu de unde. si cum pot fi sigura ca nu are virusi? multumesc anticipat. funda pentru cel mai bun :*

1 răspuns:
| Taker99 a răspuns:

Coral7 foarte buna intrebarea! Si eu am un PSP.Si mi-am pus o multime de jocuri pe el, insa majoritatea cumparate.Tot ce trebuie sa faci este sa intri aici http://www.gratisjuegos.org/categoria/roms-y-isos/psp/ scuze pentru limba dar e cel mai bun, apoi iei un joc in PC si il Scanezi cu Antivirus. Dupa conectezi PSP la PC si pur si simplu ar trebui sa recunoasca jocul si tu sa il pui!