| EuAli a întrebat:

Ma joc counter-strike.Ieri seara cand m-am conectat la un server de joc, mi se ingheata in timpul conectarii sau dupa conectare, asa si azi, am incercat pe mai multe servare aleatoriu, si tot asa.Sa nu-mi spuneti ca e destroy, ca am reinstalat counter-strike-ul. Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Poate fi de la placa video dezinstaleaza draivaru dai restart si instaleal din nou

| EuAli explică:

@geo691 pe naiba,ca am facut un update la placa video inainte sa inslaez jocul,era totul ok, dar de ieri, praf si pulbere