| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc OurWorld si am nevoie de multi GEMS ca sa pot si eu sa intru intr-un crew care este destul de bun.Am intrat de cateva ori, dar m-au dat afara pentru aveam doar o stea.Cine stie cum pot face gems in afara de codul de pe facebook si de la toolbar?

3 răspunsuri:
| BlackCatGirl a răspuns:

Pai te duci la prieteni si dai click pe "get friends" alegi un cadou si completezi ce iti mai cere apoi dai clik pe "send invites" si cand cel invitat trece din cinc in cinci nivele primesti 5 gems! happy

| 13Criistiina a răspuns:

Pai poti sa si cumperi sau sa faci cum a zis monica123 sau mai poti sa faci si prin unele mesaje care ti le dau ei si acolo iti dau iei ceva de facut si daca faci aia primesti gems

| Number27 a răspuns:

Poti sa faci gem cu: coudri, cumparat sau cu hackul