| Alexutzu_Alex_1996 a întrebat:

Ma jucam odata un joc pe browser cu un fel de fotbal, dar era cu niste bile.Eram 2 echipe rosu si albastru.Erau camere unde intrai si puteai sa faci si tu. Era cu niste bile (rosii si albastre cum v-am spus) si trebuia sa le controlezi cu sagetile si sa bagi o minge intr-o poarta... Cum se numeste? Puteti sa-mi dati un link unde sa ma joc?

2 răspunsuri:
| Cosmin_Obretin_2000 a răspuns:

Nu prea stiu ce vrei sa spui dar in fine! cauta si tu alt joc pe net.....Cred ca e un fel de biliard sau ceva de genul!

| Ionut_Remus_1991 a răspuns:

Ai aflat cum se numeste? Ca il caut de mult timp si nu il gasesc.