| andreisoci a întrebat:

Ma jucam samp si cand dintr-o data se ia curentul,apoi am incercat sa il repornesc calculatorul,dar se auzea ala din spate adica ala de racire,dar cu un zgomot altfel si nu se pornea monitorul,apoi am tot incercat,si am tot nicercat,si a mers,acum cand intru pe samp imi merge cateodata sacadat,adica merge incet jocul,oare s-a slabit procesorul sau laca video? va rog foarte mult, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| TicTac90 a răspuns:

Salut andreisoci. Nu s-a stricat nimic in afara de cooler (cooler=ventilatorul microprocesorului). Si sa shtii k atunci cand se ia curentu si calculatorul este deschis se poate bloca hardware-ul. Incearca sa stergi jocu si sal reinstalezi. Daca nu merge atunci trebuie sa-ti schimbi hardware-ul.

| andreisoci explică (pentru TicTac90):

Multumesc,calculatorul deja este la reparat, si vina a fost cooler-ul.