| viѕαge a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu traducerea exacta acestui text, dar fara translator google?

http://i.imgur.com/Jz1J7mq.jpg

Răspuns Câştigător
| alina453 a răspuns:

Dragule,

Ai primit darul FCM 50 t de la jucatorul...
Pentru a accepta sau a respinge cadoul urmeaza link-ul...
Daca nu reusesti sa accepti cadoul pana la 9.11. 2013, va fi returnat jucatorului...
Atentie! Daca jucatorul... respinge plata cadoul va fi luat inapoi din contul tau.
Daca nu ai destule fonduri in cont pentru a compensa cadoul, contul tau va fi blocat pana iti reumpli balanta. Astfel, sfatul nostru este sa nu accepti cadouri de la jucatori necunoscuti.
Afla mai multe despre Magazinul de Cadouri Al Lumii Tancurilor, aici.
Echipa World Of Tanks

1 răspuns: