| qRammstein a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine?puppy dog eyes Deci,mai nou mi-am facut un cont pe IMVU. Totul bine si frumos pana cand a aparut faza cu,, noobii"...stiu,,incepatori",dar as avea nevoie de niste sfaturi cum sa devin,, pro" asa mai detaliat big grin...

Răspuns Câştigător
| alin1450 a răspuns:

Pai eu joc de 3 ani imvu si stiu ca sunt multi noobi dar eu nu-mi pasa de sunt noobi sau nu.dar obisnuieste-te cu idea pentru ca stiu ca e urat sa fi noob.sorry eu sunt foarte popular pe imvu am vreo 5000 de prieteni daca vrei poti sa devii brother sau sister si nu-ti vor mai zice noob sau noaba pentru ca nu au tupeu ca le zic ca esti fratimiu sau sormia pe imvu. daca vrei da-mi add pe mes alinuflorea@yahoo.com
sau pe imvu:ALINBAROSANUL

| qRammstein explică (pentru alin1450):

Multumesc mult kiss

| qRammstein explică (pentru alin1450):

Pe IMVU eu ma numesc iubsiwaw, sa-mi dai accept, ok?

3 răspunsuri:
| RockLife a răspuns:

Da-mi add, la id-ul alin_sunrise, si vorbim. happy