| AlexICAAlexel a întrebat:

Ma sprijiniti, va rog?
https://www.youtube.com/channel/UCjIww8Q3QoDYn8w3SRE5VAA
Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Destul de bune videoclipurile.Schimba microfonul sau fa ceva ca daca observi se aude un fel de sunet ascutit.Nu are impact mare dar este inervant.Anyway,ti-am postat si un comm la video info in legatura cu ce program sa randezi
POATE CA SE POSTEAZA TIE DE DATA ASTA T_T

| σκμ a răspuns:

Salut! Parerea mea sincera este ca te-ai chinuit, video-urile sunt frumoase.
Succes!

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Daca ai vrea facem parteneriat in 2 saptamani sau 1 imi iau alt sistem pc si facem parteneriat! Dar pana atunci putem face gameplay pe minecraft etc.

Canalul meu https://www.youtube.com/channel/UC0yxcvj2dXCyf0whm74Bj6A
Mam straduit mult mai ales la editari + procesor slab! Daca nu stiti sa apreciati nu criticati!

| TechGuyTpu a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Cum de ai yt la ani tai?:o

| TechGuyTpu a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Destul de bune videoclipurile.Schimba microfonul sau fa ceva ca daca observi se aude un fel de sunet ascutit.Nu are impact mare dar este inervant.Anyway,ti-am postat si un comm la video info in legatura cu ce program sa randezi

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru TechGuyTpu):

Ok mersi
Vrei sa facem parteneriat?
Dupa ce setez microfonul?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Destul de bune videoclipurile.Schimba microfonul sau fa ceva ca daca observi se aude un fel de sunet ascutit.Nu are impact mare dar este inervant.Anyway,ti-am postat si un comm la video info in legatura cu ce program sa randezi