| bombonel_7137 a întrebat:

Mafia1900.com Hotie pe Fata nu vas recomanda sa intrati pe acest joc

Cei din staff, adica admini isi fac conturi clona si isi dau credite si bani in joc de pe conturile cu admini, si mai pretind ca dau si premii, locurile 1, 2, 3 sunt premiate dar tot ei sunt cei care sunt pe primele locuri, deci noi suntem prostii care le facem trafic pe site intrand in fiecare zi pe situ lor si din trafic scotand o gramada de bani pe sinarea noastra, te mai oblica sa dai si clikuri pe reclame in fiecare zi momindute cu premii in joc, o pierdere de timp, imi pare rau ca mi-am pierdut o gramada de ore din viata pentru asa escrocherie

1 răspuns:
| ℬaby a răspuns:

Asta-i internetul de azi : hotie, bani si minciuna!

Nu mai iti pierde timpul pe astfel de site-uri inutile!winking