| jucatorul21 a întrebat:

Mah, aveti cont de dragonfable cu amuleta, daca da, spuneti si mie pls. Ok? Ca joc de mult timp si imi place. Puteti sa imi spuneti alte jocuri ca dragonfable.

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Uite ceva util vezi ca pe internet este un profesor de matematica pensionar care preda on line gratuit are 20.000 de clienti, aia invata si tu cu joace aia or sa ia ex tu fluieri a paguba si dai foaia goala de frate tu esti "jmeker" de "jmeker"