| caracterul123 a întrebat:

Mai mie mi se blocheaza calculatorul... pai el cand intru intr-un joc sa pe youtube apar ca niste purici ingheaza se blocheaza scotand un sunet repetat e cam ciudat nu stiu ce sa fac sper sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| VXX a răspuns:

Am avut o problema similara si problema este placa video adica e pe duca si iti recomand sa iti cumperi alta cat de curand sau daca momentan nu ai cum ai placa video incorporata in placa de baza dar inainte sa faci asta spune-mi modelu placi de baza si modelu placii video

| caracterul123 explică (pentru VXX):

Man eu nu ma pricel si n pre stiu stiu ca mi-am schimbat placa acum 1 an cu una de 2 GB oricum mersi pentru acest raspuns

| caracterul123 explică (pentru VXX):

Da chiar cum iti dau funda?