| Wladoo a întrebat:

Mai nou am decis sa ma apuc de minecraft, si nu reusesc sa il downloadez cum trebuie, nu gasesc un link bun. Daca imi puteti da unul.

1 răspuns:
| szrtech a răspuns:

Din cate stiu eu, minecraft este un joc care, daca vrei sa il joci trebuie sa il joci doar pe pagina principala, pentru ca acest joc a devenit atat de popular incat, cei de la minecraft official, au incepul sa il scoata pe piata ( nu stiu daca asa a fost si inainte ). Cert e ca daca vrei sa il joci ai doua modalitati.

1. De pe site lor oficial ( il cauti pe google )
2. Sa fie crackuit.