| HappyDarkness a întrebat:

Mereu vreau sa imi editez pozele. Acum vreau sa stiu ce programe stii de modificat in afara de pizap si photoscape. Ceva de downloadat usor sau ceva ce nu include download. dar sa fie ceva de modificat xD

Răspuns Câştigător
| Wechangetheworld a răspuns:

Poi...ai putea folosi phothoeditor eu il folosesc si imi este foarte util poti modifica fata adica :
- poti scapa de cosuri, pistru, puncte ect
-poti face ochi albastri
-dinti albi
- daca ai o poza care a iesit cu ochi rosi o poti modifica
poti face si lumina sau ca si cum ar fi pictata poti face multe... si este foarte usor de folosit daca nu ve-i reusi sa inveti scriemi si o sa te invat.
SPER CA TI-AM FOST DEFOLOS
SUCCES!
Uite un LIKE de pe care poti sa-l dawloandezi
http://pho.to/editor/download.php

| HappyDarkness explică (pentru Wechangetheworld):

Pai il am. Numai ca eu doresc un program pentruu poze artistiice =]]

1 răspuns: