| MARIUS123344 a întrebat:

Merge gta 4 pe procesor dual core 3.0 ram 2 gb placa video geiforce 220 windows 7 ultimate 64 bit

1 răspuns:
| AdreAdre a răspuns:

In primul rand can u stiu ce faci cu windows 64 pe 2GB RAM. Iti ia mult din ram si nu recomand 64 sub 4GB RAM. Mie unul pe 2GB RAM imi merge greu 64 in comparatie cu 32. Cat despre joc, nu ai zis ce model de procesor e, pe un Dual Core de 3. 0GHz poate merge de la Low pana la Ultra, depinzand de cat de performant e (pentru asta imi trebuie numele)