| Vendetta47 a întrebat:

Merge GTA IV pe urmatorul sistem:
Ram:4GB
Procesor:4.5GHz
Placa video:Intel(R) HD Graphics Family Ram:1696 MB(1GB,696 MB)

16 răspunsuri:
| ClauCS99 a răspuns:

Procesor de 4.5?
I-ai facut overcloack? Vezi ca daca ia-i facut trebuie sa ai un cooler bun aftermarket ca sa nu se incinga rau procesorulwinking, in rest merge si pe max

| Vendetta47 explică (pentru ClauCS99):

Am Procesor Dual Core(2 Procesoare de 2.20).

| usuk a răspuns (pentru Vendetta47):

Looooooooooooooooooool

| Vendetta47 explică (pentru usuk):

Ce Looooooooooooooool?

| usuk a răspuns (pentru Vendetta47):

Dual core nu inseamna ca ai 2 procesoare, istetule loool

| Vendetta47 explică (pentru usuk):

Ba da.2 procesoare lipite unu de altu "istetule".

| usuk a răspuns (pentru Vendetta47):

Lmfao>si cu se is lipite? cu super glu'?

| Vendetta47 explică (pentru usuk):

I unu in care is doua.Nu stiu cum sa-ti explic. straight face

| usuk a răspuns (pentru Vendetta47):

Lmfao>ii 1 in care is 2? looool.ce sor fi gandit aia de la Intel."hai sa luam in procesor simplu si inca un procesor simplu..sa le taiem in doua si sa facem cumva sa iasa unu in care sa fie de fapt 2!".te sfatuiesc sa mai te documentezi in privinta asta

| Vendetta47 explică (pentru usuk):

Ba Copil Copac i un procesor cu 2 nuclee.Si eu am intrebat daca merge GTA IV pe Laptopu ala nu de procesoare.

| usuk a răspuns (pentru Vendetta47):

Oo deci te-ai documentat...ma (asa) bucur pentru tine.lol
si da ar trebui sa-ti mearga "ba copil copac"
ba(,) copil copac* happy

| Vendetta47 explică (pentru usuk):

Saints Row The Third oare imi merge cu graficile maxim?

| usuk a răspuns (pentru Vendetta47):

De aia nu mai sunt atat de sigur>poate, dar cred ca va sacada

| Catalin180900 a răspuns:

Da, s-ar putea sa mearga la cerintele medii, sau maxime, dar la cele mici nu iti recomand, e de S*IT! sper ca te-am ajutat!

| Vendetta47 explică (pentru Catalin180900):

Deci merge cu graficile Maxim?

| Catalin180900 a răspuns:

Foarte probabil!