| 3mag a întrebat:

Merita acest calculator?

Procesor i5 2500 3, 3ghz, 4gb ram 1333mhz, placa video integrada(Intel hd graphics 2500), 1tb, mouse si tastatura fara ecran+windows licenta 7 ultimate.Pret 2400RON.

Răspuns Câştigător
| RoQuest a răspuns:

Frate. nu iti lua daca esti consumator de jocuri faine. ca are placa video integrata si nu se merita ia-ti una cu placa dedicata pentru gaming si iti e treaba buna eu am gasit una faina faina la 1400 ron daca vrei sa afli de unde poti sa o iei da-mi un mesaj aici pe TPU funda?

| 3mag explică (pentru RoQuest):

1400 ron placa video sau ai gasit comp?

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Nu merita. Nu are placa video dedicata, windows iti poti lua de pe internet si ii bagi crack, e acelasi ca cel cumparat. Uita-te pe pcgarage(.)ro. De acolo am cumparat pc pe piese cu tot cu monitor la 25 milioane. i3 3.3ghz, placa video sapphire radeon ghz edition 1gb gddr5, o sursa certificata 80+, hard si tot ce mai trebuie sa ruleze un pc. Asta e o idee. Si monitor fullhd de 23 inch foarte ieftin si bun, doar 4 milioane jumate a costat, l-am luat la lichidare de stoc.

Răspuns utilizator avertizat
| RoQuest a răspuns:

@3mag computer complet frate.4gb de ram 3.60 GHZ ddr3 dedicata gaming dual core faina rau big grin

| fdgdfgfdg a răspuns:

Da ar merita

| Ghinghiloschi_Alexandru_1997 a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita uitate pe eMAG a luat varul meu un calculator supppppper tare cu 6gb etc... la 1600-1700 roni