| Mihaiqw95 a întrebat:

Merita sa cumpar un PS5 de pe olx? Mă cam tentează fiind mult mai ieftine decât cele noi dar mi-e frica sa nu iau teapa, totuși o consola poate avea multe probleme ascunse.

1 răspuns:
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

NU merita. Nu vei primi garantia de 2 ani pe care o primesti cand il cumperi de nou din magazin. Parerea mea daca banul este o problema, sa ti-l iei de pe eMAG cu rate prin sistemul lor (fie tbi bank sau alte optiuni pe care le mai au ei).
Chiar daca te bucuri ca dai mai putin pe el, vei regreta enorm la unele probleme tehnice cu ps-ul.