| alienkros a întrebat:

Metin 2. Are ceva daca am o arma buna de o mana si sunt pe mental? Sau trebuie neaparat corp? Sau trebuie neaparat d3 2 maini pentru mental...precizez ca ambele arme sunt ff bune doar ca aia de o mana e cea mai buna si magiile. Dau mai mare dmg cu mental decat cu corp, deci?

2 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Daca arma de o mana are atac mai mare si dai mai mult pe skill decat cu cea de 2 atunci o poti pastra. in caz ca faci duel cu cine care are full sabie o poti pune pe cea de 2 maini. Funda?

| IonutGabi97 a răspuns:

Pai ce fel de arma e si + cat si tu ce lv ai?