| alienkros a întrebat:

Metin 2. War corp sau war mental?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la corp iti trebuie mult PV si aparare multa pentru ca atac ai si trebuie arma de 1 mana(sabie, pentru ca are viteza de atac mare)
La mental e fix invers iti trebuie atac dar si PV putin si arma 2 maini(lanci, pentru ca trebuie atac mare cei de pe corp au Aura care le da atac, cei de pe mental nu!
Sper ca te-am lamurit!:*
Funda?:*

| R4V3N a răspuns:

Daca doresti sa fii bun in PvM (Player vs Monster) sa iti iei magiile corp. Sunt bune si la PvP. Mental e bun numai daca ai level mare si numai la Pvp (Player vs player). Sper ca te-am ajutat. Funda?

| VeteranReintors a răspuns:

Corp e foarte bun la lv mic, iar mental e bun la lv mare.

| Norberth a răspuns:

War Corp e cel mai bun am lv 128 si aproape nimeni nu ma bate pe privat