| Swal a întrebat:

Metin2.
Acum ca v-am atras atentia vreau sa va spun ca am o problema.
Eu am un pc slab spre foarte slab, si vreau ca optiunile grafice de la jocul metin2 sa fie setate in asa fel incat sa se miste cat se poate de bine. Nu ma prea pricep sa le aranjez asa ca am decis sa va intreb pe voi.
PS: Fara comentarii rautacioase.

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mai bine zi-ne si noua ce intelegi tu prin "PC slab spre foarte slab", fiindca asta e o descriere foarte relativa. Poate fi o fosila, sau poate e doar un calculator mai nou cu o placa video la oha sau prea putin ram.

| F1rstBlooD a răspuns:

Uite men, nu sunt rautacios dar cum naiba sa nu iti mearga metin2 bine, ce calculator e ala pe care sa nu iti mearga bine metin2
asculta la mine, strangeti bani si ia-ti altu pentru ca nu poti sa faci setari in asa fel incat sa mearga mai bine sau mai prost, nu e ca gta4 sau COD sau battlefiled ca sa faci setari low, medium sau hight, acesta e un joc fix
man nu-s rautacios dar ia-ti un pc mai bun, sfatu meu