| BlackRos3_7601 a întrebat:

(METIN2) cine imi zice site-ul unde gasesc frizuri fara protectie. ca mi l'o mai zic candva da l-am uitat ca m-am lasat de metin. plz Fundutaaaaa

2 răspunsuri:
| CrytekEngine6 a răspuns:

Nu se fabrica pe private decat pe Metin2Ro si Metin2Uk de la shop (cu bani reali)

| cezar987 a răspuns:

Buna BlakRos3. Uite daca iti ei metin2fun pe ala iti cumperi cu 0 yang o frizura. Uite cum sati downladezi.
Pas1big grinu-te pe saitul ofincial iar acolo dai dawnload clientul iti apare undeva in stanga mai jos.Dai clik acolo.
Pas2:O sa iti para premium dawnload si regular download.Dai pe regular download.
Pas3:O sa iti apara o fereastra pe care scrie run save si close.Dai save si selectezi acolo desktop inainte de a da save.
Cat desper inregistrare e simplu o sa intelegi.Nu trebuie sa confirmi prin email.Era sa uit.Frizurile le cumperi de unde iti iei magii. Sper ca ti-am fost de folos.Pa.Sa-mi dai mesaj.Pentru mai multe detalii.