| TudyMNX a întrebat:

Metin2...vreau si eu un metin privat in care sa faci iteme, lv si bani usor probabil ceva cu otel la la magazin si care sa fie la inceput adica sa nu fi plin de playeri si lag poate si niste eventuri dar in general un metin bun si usor...astept orce sugestie mai putin acelea cu metinuri ca hammer cand ai totul deagata happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
37 răspunsuri:
| TudyMNX explică:

Am incercat cateva din ele si pana acum cel mai bun a fost 4yours ( http://4yoursmt2.ro/) cand o sa le incerc si pe restul dau funda

| prodanflorin a răspuns:

Fac servere de metin pe ip, + shopuri full "cum doriti voi" + traducerea metinului...etc totul doar la 1 euro big grin

pentru contact: florin_br26

| LupulNecrutator a răspuns:

Prodanflorin ai facebook?

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

Www.metin2angel.no-ip.org e deschis de curand faci repede lvl si bani se fac 3 OX pe zi :D distreazate P.S: nu e 24/24 se inchide la 4 dim si se deschide la la 1-2 :D :P

| BungeeJumping a răspuns:

Metin2 energy cresti destul de repede gasesti otel la shop si este inca o armura de 75 gen otel si ele se evolueaza pana in armura de 250 la fel si cu armele P la npc lvl 55 nu gasesti nici un modat doar putini care au itm de pe net in rest vezi tu mie mi-a placut mult metinul ala poate o sa il incerciwinking

| Pprofesionistul a răspuns:

Incearca 4metin drugs e super fain www.4metin.ro

| Leonard_Stan_1993 a răspuns:

Frate cauta metin2 european este de lvl maxim 120 rate de 1000 dar de lal lvl 100 te cresti un pic mai greu faci 1kkk in 15 minute este super pvm-pvp arme site otel king pose in magazin+9 arme bune sfanta lunara misto rau daca intri cauta pe unu TEROARE
P.S Intra pe regatu albastru

| AnaMariaBUBU a răspuns:

Metin2 epic iti spune super;) iti dau situ http://www.epicalmt2.ro/index.php?s=home sa joci pe cel pvp

| AndreiAugustin a răspuns (pentru AnaMariaBUBU):

Ce lvl ai

| AnaMariaBUBU a răspuns (pentru AndreiAugustin):

Doamne laughing nu mai joc imi pre rau

| alexzu98 a răspuns:

Salut uitati aicia metin pvp http://metin2violin.org/ e beton :D

| robertarpad a răspuns (pentru alexzu98):

Am 250 si itm site

| GameFan a răspuns:

Syera mt2
Site:http://syeraonline.com/

| DenisaMihaellla13 a răspuns (pentru GameFan):

Joci mt2 syera? Daca joci zi-mi cum te cheama plzzzz! :*

| DariaXd a răspuns (pentru GameFan):

Cum te cheamă pe syera?

| Denis331 a răspuns:

Iti recomand eu un metin...HAMMER...e tare lvl maxim 255(il faci la shop)iteme(shop 1 yang)Bafta daca te apuci de el!happy

| alexaleksu028 a răspuns (pentru Denis331):

Salut Denis cu te cheama pe HAMMER ca si eu joc am un ninja pe ninja ma cheama MicKuTzuU si am si un sura ma cheama 3DWaR3D

| Alexutzu1996 a răspuns:

Ba nu stiu ce sa zic eu joc un metin, am 3 conturi [Sura lv 135, war lv 160, ninja lv 101 acum cresc ninja], na cresti greu cat de cat pana la lv 115 dupa aceea cresti repede dar itm merg greu si din astea e cu vot pe site si cacaturi nu stiu ce sa zic, eu mas lasa de el in schimbul unui metin Fain Gen[Rate 1000-1500 all] lv maxim 250 [Itm 2011-2012] PvM-PvP, Daca gasesti cautama la ID DE MESS: madalinalexandrud@yahoo.com

| Petrareanu_Stefan_1998 a răspuns:

Metin2 european

| ancacristi2010 a răspuns:

Zyntherior

| RaresMetin2sony a răspuns:

Metin2 Sony este un servar romanesc usor faci bani lv repede, nu sunt modi doar armuri, arme site. Daca te apoci de Sony trimite-mi o cerere de prietenie la metin ma numesc piticulFUl ceva in gen oricum tinem legatura si pe facebook.

| claudiu2012345 a răspuns:

Metin2 Energy cresti repede lv 250 otele la mag din otel 65 daca evoluezi ati faci king s-i daca evoloezi armura 75 ati faci otel ati dau un sfat : Cand ajungi lv 90 ati iei un prieten cu tine in grup de duci la Heuk-young dai pe pagina 2 apoi pe castel 2, in ce regat esti tu, si dai pe desert si te duci acolo faci repede 135 si supaia de duci la zapada si acolo cresti livelul 185 s-i de la livelul asta fara grup pana la 201

| Oviidiu_Floriin_1995 a răspuns (pentru claudiu2012345):

Da-mi si mie site-ul de-la energy

| Oviidiu_Floriin_1995 a răspuns (pentru claudiu2012345):

Dati-mi siteul dela mt2Energy

| Costin_Casian_1993 a răspuns:

Si eu joc siera happy ma cheama T0xYk!

| Minereus a răspuns:

Https://minereus.ro/ Server international PVM-Mediu, level maxim 120.

| Metin2Action a răspuns:

Http://www.action.mt2.ro/sv-1/ Acesta este metinul de care ai nevoie ..hai si tu!

| alexaleksu028 a răspuns:

Hei salut joc si eu un metin se numeste metin2 space si nu merge sa fac cont ma ajuta careva?

| Izabella_Posogan_1976 a răspuns:

Eu iti recomand mt2 night fury sau energy

| Oviidiu_Floriin_1995 a răspuns:

Sall TPU mie nu-mi mai merge metin2 night furry ce pot face ma ajutati care ma ajuta ii dau funda+vot

| DariaXd a răspuns:

Metin 2 syera. (http://syeraonline.com/)
Rate 1000. ox-uri dar când vrea Gm-ul :o3 faci bani mai greu la început dar apoi la lv 95 în v4 peste 100kk >:D< pe cameră. Itm le faci cu tot felul de porcări care le găseşti în oraş :). itm normale se fac până la +20 :o3 sau dacă vrei mai mult iei de pe site cu monede. Şi da. sunt şi modaţi. X_x
Uite aici o prezentare dacă vrei (https://www.youtube.com/watch?v=1Z6S2C7s3FY). Sper că te-am ajutat :X :* :o3.

| KARRICK a răspuns:

Salut imi spuneti si mie de ce nu ma lasa inregistrez pe http://4yoursmt2.ro/

| silviut a răspuns:

Poti incerca metin2 on e lv maxim 150 te cresti repede si eu m-am facut 150 e foarte tare poti sa iti faci arme si armuri detoate bratari scut pantofi funda

| andreiutu8823 a răspuns:

Metin 2 hotstyle lv max 255 cresti repede bani la fel si euro dai cu 600kk

| claudiu288 a răspuns:

Metin2 lunaris metin2 apollo

| pandur123 a răspuns:

Metin2 violin este un metin2 lv max 250 multe evolutii ai aici site http://metin2violin.org/index.php?s=home