| TudyMNX a întrebat:

Metin2...vreau si eu un metin privat in care sa faci iteme, lv si bani usor probabil ceva cu otel la la magazin si care sa fie la inceput adica sa nu fi plin de playeri si lag poate si niste eventuri dar in general un metin bun si usor...astept orce sugestie mai putin acelea cu metinuri ca hammer cand ai totul deagata happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
37 răspunsuri:
| Oviidiu_Floriin_1995 a răspuns:

Sall TPU mie nu-mi mai merge metin2 night furry ce pot face ma ajutati care ma ajuta ii dau funda+vot

| Oviidiu_Floriin_1995 a răspuns (pentru claudiu2012345):

Da-mi si mie site-ul de-la energy

| Oviidiu_Floriin_1995 a răspuns (pentru claudiu2012345):

Dati-mi siteul dela mt2Energy

| RaresMetin2sony a răspuns:

Metin2 Sony este un servar romanesc usor faci bani lv repede, nu sunt modi doar armuri, arme site. Daca te apoci de Sony trimite-mi o cerere de prietenie la metin ma numesc piticulFUl ceva in gen oricum tinem legatura si pe facebook.

| LupulNecrutator a răspuns:

Prodanflorin ai facebook?

| Minereus a răspuns:

Https://minereus.ro/ Server international PVM-Mediu, level maxim 120.