| CRC98 a întrebat:

Metin2 vs League Of Legends.
Mi-e imi place metin2 ca il joc de mult timp si stiu sa joc cu Ninja!

Voua! si explicati si de ce?

5 răspunsuri:
| JustCooL a răspuns:

League of Legends pentru ca are o diversitate de campioni... jocul cere tactica nu ca metin care doar spamezi auto in caini sau mai stiu eu ce

| CRC98 explică (pentru JustCooL):

Imi place si cum arata League Of Legends dar imi merge greu cu 5 FPS laughing)) si nu stiu de ce merge asa prost ca am net bun si cerintele care trebuie (in afara de procesor)!

| JustCooL a răspuns (pentru CRC98):

Umbla in optiuni si da-le la very low tot ce include grafica

| CRC98 explică (pentru JustCooL):

Da tie cu cat FPS iti merge?
Asa ca intrebare happy

| JustCooL a răspuns (pentru CRC98):

60 FPS asa e normal