| MissYMarYa a întrebat:

Metin2ro:dati-mi toate informatiile pe care mi le puteti da despre concursul ox de exemplu: cand incepe iarna vara... ce trebuie sa faci daca nu raspunzi deloc te a afara, cate cufere primesti pentru 1 raspuns corect cand va aincepe iar. etc mai multe si au funda!

Răspuns Câştigător
| darkidol a răspuns:

Salut. la ox sunt 2 chenare mari pe unu scrie o pe altu x. si gm intraba METINELE DE 35 SE GASESC IN O-MAP1 X-MAP2. si tu alegi varianta corecta mergand pe chenarul corespunzator (parca 25 cufere iei daca nu stii) nu mai stiu sigur, auzi daca vrei. eu joc pe aries happy si daca te apuci pe o samanca zmeu, te voi creste etc. in schimbul buffurilor ( rapp_nba@Yahoo.com ) daca esti interesata de oferta.happy bafta

1 răspuns:
| LadyAdda a răspuns:

Se anunta din timp cand este un ox nu neaparat iarna sau vara cum nici serverele nu incep toate intr-o anumita luna. daca nu raspunzi esti dat afara restul a raspuns cel dinainte.