| DeSSx a întrebat:

METIN2RO. Salut TPU am o problema la jocul metin2 ro. Mereu cand intru ma joc vreo 10 minute si apoi ma scoate. Nu stiu care e problema. L-am reinstalat si acum mi se blocheaza cu " conectarea ruleaza" am asteptat si 10 minute si degeaba. Va rog ajutati-ma cu aceste 2 probleme! Dau funda! Scuzati categoria e cea mai populata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa-l deblochezi la Dragoste si sex?

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Mane iti propun sa astepti mai mult la conectarea ruleaza si o sa meargabig grin