| DamnedDark a întrebat:

Mi-a zis un prieten ca stie un site de spart parole la metin2. Mie mi-a zis ca trebuie sa scrii doar numele contului si afla parola. Prima oara nu l-am crezut si i-am zis sa dovedeasca am facut un cont cu o parola gen: asdfasdg; o178/, si i-am zis doar numele contului si a II-a zi a venit cu parola! cum credeti ca a aflato? funta+vot

3 răspunsuri:
| Sinane a răspuns:

Sunt unele programe care scrii contul si iti apare parola dar sunt foarte periculoase, adica au virusi si iti pot pune in pericol calculatorul.La ce ti-ar folosi un program ca ascesta? Nu are rost sa iti strici/viruseszi calculatorulpentru atata lucru.

| TheGrooveStreet a răspuns:

Sa nu faci asta!

TU daca te logezi la el pe siteul acela lui ii vin datele de logare prin e-mail!

| DamnedDark explică:

Nu m-am logat deloc pur si simplu am facut cont pe ro si i-am zis doar contul!