| TPx a întrebat:

Mi am cumparat fifa 16 pentru pc de la media galaxy. L am instalat si nu mi l deschide...ce trebuie sa fac? Am cerintele minime pt a putea juca jocul.

1 răspuns:
| Olaru_Amalia_1984 a răspuns:

Salut, TPx,
Trebuie sa gasesti motivul pentru care jocul nu se deschide.
Poti face acest test aici.Tot ce trebuie este sa completezi configuratia pe care o ai.De asemenea Windows-ul trebuie sa fie pe 64 de biti, nu 32.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=20890&game=FIFA%2016

Media Galaxy