| Botos_Adi_1980 a întrebat:

Mi-am cumparat un joc digital pe nume w2k17
Am xbox 360 si m-am jucat la un prieten jumate de ora am ajuns acasa l-am pornit sa ma joc si a inceput sa se blocheze xbox pana acum nu facea asta
Imi poate da cineva explicatie si ce trebuie sa fac
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu vreau sa te ajut sa-ti strici consola pentru ca daca ii faci update cu un firmware care nu e compatibil poti arunca consola la gunoi! Trebuie sa cauti sa vezi ce firmware ai acum si ghidandu-te dupa acela sa descarci unul mai nou! eu nu ma risc sa te ajut, ti-am zis de ce... cauta pe Youtube si vei gasi cum si ce sa faci! Scrie acolo: update firmware for xbox 360 si vei gasi mai multe video-uri cu explicatii! Dar cum am mai zis ar fi mai bine sa faca cineva cine a mai facut sau sa-l duci la un service! bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa-i faci update la fimware! daca nu stii mai bine il duci la service ca cu asta l-ai putea strica de tot!

| Botos_Adi_1980 explică (pentru lpavel):

Tu sti sa faci sa imi explici cum am usb am tot

| lpavel a răspuns (pentru Botos_Adi_1980):

Nu vreau sa te ajut sa-ti strici consola pentru ca daca ii faci update cu un firmware care nu e compatibil poti arunca consola la gunoi! Trebuie sa cauti sa vezi ce firmware ai acum si ghidandu-te dupa acela sa descarci unul mai nou! eu nu ma risc sa te ajut, ti-am zis de ce... cauta pe Youtube si vei gasi cum si ce sa faci! Scrie acolo: update firmware for xbox 360 si vei gasi mai multe video-uri cu explicatii! Dar cum am mai zis ar fi mai bine sa faca cineva cine a mai facut sau sa-l duci la un service! bafta!