| sasljllaf a întrebat:

Mi-am descarcat GTA IV si nu mi se vad strazile si blocurile.Numai oamenii si masinile.Am asa:
Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz
2.8 GHz Performance Rated at: 3.36 GHz
1022.4 MB-RAM
Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
GeForce 9500 GT

Realtek High Definition Audio
Free disk space:75.6 GB
Imi spuneti de ce?

Răspuns Câştigător
| mortallx a răspuns:

1.Rami putin
2.Procesor slab
3.Placa video nu e cine stie ce, o am si eu

Ca sa ti se vada calumea, iti trebuie o placa video si un procesor mai bun.

2 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Incearca sa mai scazi din setarile video din joc.

| Nesquik a răspuns:

Pfoai si eu am 4 GB Ram, 1.7 gb placa video Intel HD Grapichs ( chiar de pare proasta credeti-ma nu este... imi merge need for speed the run cu detaliile la low spre medium ) Intel Pentimum B950 2.10 ghz Dual Core, windows 7 64 bit.