| Anonimul912312 a întrebat:

Mi-am descarcat the sims 3 happy si cand dau sa il instalez, atunci prima data cand apare imaginea de la sims si se incarca ceva, si imi da o eroare "This product requires an installed copy of The Sims 3. Please install The Sims 3 before installing this product." am luat si alt sims 3 si tot asa face de pe alt site

4 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Tu ti-ai luat vreun expansion... Nu The sims 3 cel normal.

| anutatuca a răspuns:

Eu am cont pe un site si pot sa descarc ce jocuri vreau am dat 5 euro

| Anonimul912312 explică:

Da... mi-am luat the sims 3 pets happy nu merge? sau ce trebuie sa ii fac?

| Anonimul912312 explică:

Da asa e happy mi-ai luat the sims 3 pets, pot sa fac ceva sa pot sa il instalez?