| alexandra_7662 a întrebat:

Mi-am facut cont pe you tube dar de fiecare data cand vreau sa intru sa imipot pune videoul meu apare asa:
Please check your email and confirm your address
A confirmation email has been sent to you, it may take a few minutes. Follow the directions in the email to confirm and complete your account.
Didn't get your verification email?
Used the wrong email address?

3 răspunsuri:
| MaRiaN96 a răspuns:

Intra pe yahoo mail si activeaza contul de pe youtube happy daca nu uitete ca poate e gresita parola si nu tio fi trimis linkul de confirmare pe emailu bun.
funda?

| RaduCata a răspuns:

Trebuie sa intri pe adresa ta de e-mail si sa comfirmi un mesaj de la you tube.

| RaduCata a răspuns:

Trebuie sa intri pe e-mailul tau si sa dai click pe un link primit de la You tube.