| swaggerofachampion a întrebat:

Mi-am facut de vreo doua zile un cont pe Metin2 Ro, si am inceput sa joc. Dupa ce am intrat a doua oara, nu mai aveam caracterul. Si oricate caractere as face, nu se salveaza. Ce pot face sa mi se salveze? Vi s-a intamplat, sau vi se intampla asta momentan? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| Bughyest a răspuns:

laughing)nu e de la joc de la sv lor etc cineva iti stie contul si til sterge asta e tot nu e de vina mt pentru problema ta

1 răspuns:
| xXteLOVEscXx a răspuns:

happy Problema este ca ti-a aflat cineva contul si iti sterge in continuare caracterele propunerea mea este sa-ti faci alt cont de metin2 si sa-l nu il zici lui nimeni.Deci imi dai funda?