| ionmihnea12 a întrebat:

Mi-am facut un server privat de metin2, dar nu stiu cum sa imipun iteme arme si armuri.Va rog imi puteti explica cum? Si imi puteti da codurile pentru armurile de pe lunaris? Dau funda!

1 răspuns:
| Alex_Radu_1998_hXZ7 a răspuns:

Salut! Ai aici cel mai tare multihack posibil, faci yang multi, in putin timp!
Instructiunile de utilizare le ai in arhiva. ATENTIE! Merge doar pe oficiale! [ro, uk]
Ai aici un link [ scrii tu fara spatii, TPU nu ma lasa sa postez link-uri ] : h t t p : / / w w w. g i r l s h a r e. r o / 3 2 8 4 5 3 4 0