| danny117 a întrebat:

Mi-am instalat Liga 1 la fifa 08 si nu ma pot juca. Cand imi aleg echipa cu care sa joc, imi fac asezarea, imi aleg jucatori si sunt gata de joc apas "space" jocul se incarca pana la jumate si imi iese din joc. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil patch-ul nu e bun sau iti trebuie un update la joc, ori un alt crack ori alta versiune de joc/patch. Poate fi si-un conflict de drivere de la tine sau vreo eroare de la hdd, ceva. Uita-te daca mai ruelaza procesul in task manager si incearca sa iei unul din cele de mai sus (joc, crack, patch), incearca sa-ti upgradezi driverele, sa scanezi pc-ul cu un program gen TuneUp si sa instalezi si-un antivirus gen Kaspersky.