| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat test drive unlimited 2 de curand. L-am instalat si dupa ce se incarca dau play si mai da ceva de instalat, imi cere serialul, iar dupa ce il bag nu imi merge ceva(imi apare un fel de eroare)si trebuie sa activez manual. Dupa ce dau sa activez manual imi apare unlock request code, unlock code si serialul(care e scris deja). Am incercat sa compltez cu ce-am vazut si nu merge.
Am si un videoclip:
http://www.youtube.com/watch?v=Ls3FNVEeOqc

Help! Pls.

Răspuns Câştigător
| BlackAngel24 a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa aiba crack... funda daca merge te rog!

2 răspunsuri:
| Lungu_Dany_1994 a răspuns:

Ai facut o greseala, in sensul ca nu trebuie sa mai lasi sa se descarce. Orice joc are un crack.Te sfatuiesc sa cauti crack-ul pe net sau de unde l-ai descarcat.

| anonim_4396 explică (pentru Lungu_Dany_1994):

LOL laughing
Au trecut 2 ani de cand am pus intrebarea laughing