| GeorgianaC a întrebat:

Mi-am instalat The Sims 3 si dupacea imi cerea un cod care zicea ca se afla in sau pe cd-ul The Sims 3. Eu neavand cd-ul am mai cautat pe net codul, dar niciunde nu am gasit.Tot acolo unde imi cerea codul mai era un cod... Ce este cu acel cod acolo? PLz sa ma ajutati! Trebuia sa scriu codul de pe cd in locul codului respectiv?

Răspuns Câştigător
| Aliiiiiiii a răspuns:

Si mie mi-a spus la fel la inceput, trebuie sa-i pui crack-ul si apoi va merge.

1 răspuns:
| GeorgianaC explică:

Va rog sa-mi spuneti si mie codul de pe cd ...plz