| RyuK17 a întrebat:

Mi-am luat de curand GTA 4 si merge foarte greu,cu incetinitorul...Ce as putea face? Mentionez ca am Windows 7, oare asta este problema?

4 răspunsuri:
| Mitzac a răspuns:

Man fa-ti confuguratia la Pc pe care o crezi mai buna nu aia cea mai slaba a 2a si merge (propria experienta)
Funda?

| RinXIII a răspuns:

Ce configuratie are PC-ul tau?

| adryanoo a răspuns:

Iti e prea slab calculatorul

| ShadowOfDeath a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci asa: intri pe un site unde vezi cerintele de sistem apoi te duci la start->my computer->click dreapta->proprietati, apoi comparale. funda plz?