| Spawnnx a întrebat:

Mi-am luat GTA V pe ps3 si am vazut ca poti sa iti alegi caractere diferite Franklin, Trevor, Micheal si ma intreb daca fiecare caracter are misiuni diferite

Răspuns Câştigător
| BlueEBirdD a răspuns:

Buna! Pe GTA V personajele au misiuni diferite si misiuni pe care trebuie sa le faci cu toate personajele. Daca nu intelegi intra pe youtube si cauta un gameplay cu toate misiunile si o sa vezi. Funda?

1 răspuns:
| javiga a răspuns:

Salut,eu nu am jucat GTA V, dar din ce am inteles toate misiunile se vor lega de fiecare personaj in parte(adica la fiecare misiune vei face ceva cu Trevor, Franklin si Michaeal)