| Sean a întrebat:

Mi-am luat Uefa Euro 2012 intru in euro 2012, intru la kick off aleg echipele apoi cand aleg tricourile il aleg pe cel de acasa apoi cel din deplasare si dau mai departe dar imi iese din joc.
De ex: Am ales Italia-Spania aleg echipamentul spaniei apoi dupa ce am ales cel al italiei si dau mai departe imi iese din joc, stiti de ce? Am cautat dar nu am gasit

3 răspunsuri:
| Daniel415 a răspuns:

Descarca-l si tu din alta parte sau cauta patchuri sau baga pe google uefa euro 2012 problem fix

| Sean explică:

Am incercat de toate, l-am reinstalat, am luat din alta parte nimic am cautat si pe google nimic.

| Cerchez_Onur_1997 a răspuns:

Mi-am luat Uefa Euro 2012 intru in euro 2012, intru la kick off aleg echipele apoi cand aleg tricourile il aleg pe cel de acasa apoi cel din deplasare si dau mai departe dar imi iese din joc.
puteti sa-mi rezolvati si mie problema va rog?