| vLaD_9621 a întrebat:

Mi-am luat un cfg pentru cs si nu pot sa ma misc in dreapta si in stanga in timp ce merg in fata adica mai explicit nu pot sa apas wd sau wa in acelasi timp

Răspuns Câştigător
| FrostByte a răspuns:

Baga astea in consola : cl_forwardspeed 999, cl_backspeed 999, cl_sidespeed 999 ( Conditia e ca cele 3 variabile sa fie egale )

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Intra in config si modifica-l dupa bunul plac. Sau schimba-l.
Numai bine!

| djlamaie a răspuns:

Scrie in consola: cl_forwardspeed 400

| vLaD_9621 explică:

Nu vreau sa il schimb doar sa pot sa mers in stanga si in dreapta in timp ce merg in fata dau funda pentru cine ma poate ajuata