| XgAmE a întrebat:

Mi-am reinstalat si eu windows si am bagat windows 7. Dupa ce am terminat am observat ca nu imi mai merge nici un joc ca de exemplu Gta SA, team fortress 2. Inainte sa reinstalez windows imi mergeau. Am incercat sa schimbi din proprietati compatibilitatea, am incercat si din DEP(data execution protection daca imi aduc bine aminte). Daca stiti cum pot sa rezolv asta va rog sa-mi spuneti

1 răspuns:
| catalin231 a răspuns:

Cred ca stiu eu. Ti-ai instalat placa video? Fiindca si mie mi s-a intamplatwinking